Titles you rated
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
 Better Late Than SingleRated ★ 4.0 Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0 Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
 Naked HistoryRated ★ 5.0 Naked HistoryRated ★ 5.0
 The Number You Have DialedRated ★ 5.0 The Number You Have DialedRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
- Good PartnerRated ★ 5.0
 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 4.5 Narco-SaintsRated ★ 4.5
 Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0 Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.5 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.5
 I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0 I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
 I Need RomanceRated ★ 4.0 I Need RomanceRated ★ 4.0
 I Need RomanceRated ★ 5.0 I Need RomanceRated ★ 5.0
 AnnaRated ★ 5.0 AnnaRated ★ 5.0