Movies
Ratings
506
The ReaderRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5