Movies
Ratings
171
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0