Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
SignsRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5