Titles you rated
Winter SonataRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 0.5