Movies
Ratings
27
3 IdiotsRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0