Movies
Ratings
31
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0