Titles you rated
UpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0