Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 2.0