Movies
Ratings
1073
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0