Movies
Ratings
284
Café SocietyRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.5