Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0