Movies
Ratings
512
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Aliens in the AtticRated ★ 4.0
The Fox FamilyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.5