Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5