Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Brothers BloomRated ★ 3.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0