Movies
Ratings
312
HerRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0