Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5- Skam France Season 6Rated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0