Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0