Movies
Ratings
100
SpellboundRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5