Titles you rated
GretaRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
JaneRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 2.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
The Art of Self-DefenseRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5