Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Monkey ManRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0