Movies
Ratings
70
Transporter 2Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5