Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5