Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The Little Girl Who Lives Down the LaneRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 5.0
The Disappearance of Alice CreedRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
All the President's MenRated ★ 5.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 3.0
The TenantRated ★ 4.0