Titles you rated
BakumanRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
...ingRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 2.0- Love Strikes!Rated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5