Titles you rated
47 Meters Down: UncagedRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5