Movies
Ratings
1082
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
How It EndsRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
OxygenRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
UgliesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5