Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5