Movies
Ratings
123
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.5
Like Water for ChocolateRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
WonderstruckRated ★ 2.5
BurningRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MethodRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
Kiss of the Spider WomanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5