Titles you rated
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Pink PantherRated ★ 4.5