Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5