Titles you rated
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0