Movies
Ratings
191
The Plan ManRated ★ 2.0
ElfRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0