Titles you rated
The SalesmanRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Tree of LifeRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
RockyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.5
First CowRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0