Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0