Titles you rated
Will You Be ThereRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
PietaRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 2.0