Titles you rated
Eye Love YouRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0