Movies
Ratings
349
The LobsterRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0