Series
Ratings
127
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
After LifeRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0