Movies
Ratings
140
The ProposalRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5