Movies
Ratings
414- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
SplinterRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0