Movies
Ratings
29
In TimeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5