Movies
Ratings
359
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 1.0
The CondemnedRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0