Titles you rated
Jinxed At FirstRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.0