Movies
Ratings
64
The CoreRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0