Movies
Ratings
84
Funny GamesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0