Movies
Ratings
109
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0