Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5