Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 2.0