Movies
Ratings
249
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0